قبلاً در فروشگاه ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام در فروشگاه

نحوه استفاده از بن خرید

دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵2595 بازدید کننده

نحوه استفاده از بن خرید وایت کالا

با توجه به اینکه امروزه با پیشرفت و بالا رفتن سطح کیفیت زندگی مردم،خریدهای اینترنتی روز به روز بیشتر شده و یک دسته از مشتری های وفادار هستند،که با توجه به خرید هایی زیادی که از سایت وایت کالا دارند ، انتظار گرفتن تخیف بیشتری را از سایت داشته،وایت کالا تصمیم گرفه است برای این دسته از مشتری ها یک بن تخفیف قرار دهد تا از آن برای خرید های بعدی استفاده نمایند.

مبلغ بن خرید برای هر کالا متفاوت بوده و امکان دارد که بعضی از کالاها اصلا بن خرید نداشته باشند.

نحوه استفاده از بن خرید:

به فرض مثال شما یک کالا را خریداری نموده اید که مبلغ آن 5000000 ریال میباشد،و سایت وایت کالا مبلغ 200000 ریال بن تخفیف به آن اختصاص داده است،شما برای خرید بعدی به این صورت که اگر یک کالا به مبلغ  4000000 ریال خریداری نمایید سیستم از شما سوال خواهد کرد که آیا مایل به استفاده از بن تخفیف برای این فاکتور میباشید؟چنانچه مایل به استفاده از آن بودید دستور استفاده را داده و مبلغ بن تخفیف به صورت اتوماتیک از میلغ فاکتور کسر میشود.و شما به جای پرداخت 4000000 ریال مبلع 3800000 ریال را پرداخت خواهید کرد.

بن تخفیف وایت کالا قابل انتقال نیست و شما برای استفاده از آن باید فقط برای خریدهایی که با نام شما ثبت شده است از آن استفاده کنید.

مشتریان عزیز توجه فرمایید که، بن تخفیف قابل ذخیره سازی میباشد و شما میتوانید با ذخیره چند بن از آنها در یک خرید استفاده کنید.

بن خرید وایت کالا یک طرح تشویقی برای ان دسته از مشتریان وفادار وایت کالا میباشد که طور مکرر از این فروشگاه خرید میکنند.

وایت کالا امیدوار است که بتواند،نظر شما مشتزیان عزیز را برآورد نمایید.

 

 

www.whitekala.ir


برچسب ها
بن تخفیف