قبلاً در فروشگاه ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام در فروشگاه

بازاریابی و همکاری در فروش

دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶2067 بازدید کننده

بازاریابی و همکاری در فروش

همکاری در فروش و بازاریابی اینترنتی

 

کسب درآمد از طریق اینترنت در ایران راه های زیادی دارد، یکی از این روشهای درآمد زا و پولساز که نیاز به سرمایه ندارد همکاری در فروش محصولات دیگران است. روش کلی کسب درآمد به روش همکاری در فروش به این شکل است که سایت یا شرکت مورد نظر محصولاتی برای فروش در اینترنت دارد و شما پس از عصویت در این سایت های همکاری در فروش لینک بازاریابی مخصوص خود را دریافت میکنید که میتوانید آنرا در هر کجای اینترنت که میتوانید قرار دهید. اگر سایت یا وبلاگ پر بازدید دارید و میخواهید از بازدید کنندگان آن در آمد داشته و سایت خود را پولساز کنید میتوانید با قرار دادن لینک این محصولات در صفحات مختلف وبلاگ و سایت خود ضمن معرفی این محصولات  به بازدید کنندگان خود توصیه کنید تا آنها را خریداری کنند و پس از انجام خرید و واریز مبلغ آن به شرکت پورسانت شما پرداخت میشود.

روش دیگر جهت کسب درآمد از سایت های برتر همکاری در فروش پخش کردن لینک در فروم ها و سایت هایی است که به کاربران خود اجازه انتشار لینک و نوشته را میدهند مثلا در قسمت امضا در فروم های مختلف شما میتوانید محصولات همکاری در فروش را تبلیغ کرده و با خرید دیگران پورسانت دریافت کنید که در این صورت نیازی به سایت یا وبلاگ پر بازدید ندارید.

همچنین میتوان از طریق انتشار لینک خرید محصولات در ایمیل ( مثلا در قسمت امضا ایمیل خودتان ) یا ارسال ایمیل های تبلیغاتی نسبت به فروش اقدام کرد. ممکن است شما مالک یک گروه اینترنتی پر طرفدار باشید که از این طریق میتوانید پول بیشتری از اینترنت بدست آورید.

اگر زمان و ابزار لازم را برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی مستقل ندارید این روش بهترین گزینه می باشد زیرا در این روش شما احتیاج به سرمایه، تهیه محصول، لوازم بسته بندی و پرداخت حق عضویت سیستم پستی و یا حتی تهیه فروشگاه ندارید. شما فقط تبلیغ و بازاریابی می نمایید و محصولات دیگران را می فروشید و پور سانت دریافت می نمایید.

فروشگاه اینترنتی وایت کالا این افتخار را دارد که با قرار دادن پنل بازار یابی در سایت خود این زمینه را برای آن دسته از دوستانی که قصد همکاری و بازار یابی را دارند فراهم کند.

نحوه همکاری:

شما قبل از هرکاری باید در فروشگاه اینترنتی وایت کالا ثبت نام کنید،سپس سیستم به صورت اتوماتیک یک کد بازاریابی و یک لینک بازاریابی در اختیار شما قرار میدهد.شما برای جذب مشتری باید این کد و لینک را در اختیار مشتری های خود قرار دهید.کد بازاریابی برای آن دسته از مشتریانی است که شما به صورت حضوری آنها را دعوت به خرید میکنید،به این صورت که هنگام ثبت نام سیستم از مشتری جدید درخواست کد معرف میکند،چنانچه فرد مورد نظر از کد بازار یابی شما استفاده کند از آن لحظه به بعد زیر مجموعه شما خواهد شد و پس از هر خرید سیستم مبلغ پورسانت شما را محاسبه کرده و به حساب شما خواهد ریخت، که پس از طی مراحل قانونی سایت، شما میتوانید از آن به عنوان بن خرید از سایت استفاده کنید یا مبلغ آن را از سایت درخواست کنید.و نحوه استفاده از لینک هم به این صورت است که شما لینک مخصوص خود را در اختیار دیگران قرار دهید و هر فردی بر روی لینک شما کلیک کند و عضو سایت شود و هر خریدی انجام دهد پورسانت آن خرید به شما تعلق خواهد گرفت.

همانگونه که مستحضر هستید وایت کالا یک فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی است که با توجه به مبلغ بالای کالاها میتوانید درآمد بالایی از این طریق کسب کنید.وایت کالا بابت فروش هر محصول یک درصد از مبلغ فروش هر کالا را به بازار یاب اختصاص داده است،که پس از ارسال و تسویه حساب کامل به صندوق بازار یاب ریخته می شود.وایت کالا حداقل مبلغ درخواستی برای بازار یاب را 2،000،000 ریال قرار داده است.که پس از اینکه مبلغ پورسانت به حد نصاب برسد ، بازاریاب میتواند درخواست تسویه حساب کند.

وایت کالا امیدوار است با فروش بهترین و مرغوبترین کالا ها،بهترین خدمات و ویژه ترین نوع فروش کالا،رضایت تمامی مشتریان را جلب نماید.

 

 

www.whitekala.ir

 

 


منبع
برچسب ها
بازاریابی ، همکاری ، فروش ، کسب و کار ، اینترنتی ، وایت کالا ، فروش اینترنتی ، بازاریابی اینترنتی