قبلاً در فروشگاه ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام در فروشگاه

ضمانت بازگشت کالا

چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶234 بازدید کننده

ضمانت بازگشت کالا

ضمانت بازگشت کالا

رضایتمندی مشتریان یکی از اهداف اصلی اکثر فروشگاه ها ست . که این فاکتور برای وایت کالا همیشه در الویت بوده است . سایت ما جز معدود سایت هایی ست که در صورتی که افراد بخواهند با تماس تلفنی نیز سفارش دهند مانیز برای این افراد احترام قائلیم و در هر ساعتی که بخواهند برایشان ارسال خواهیم کرد . مشتریان این سایت معمولا بخاطر کیفیت کالاها و همچنین اعتبار ما از این سایت خرید میکنند .

یکسری از محصولات مانند لوازم خانگی غیربرقی ، لوازم آرایشی و بهداشتی و مراقبت ، لوازم شخصی برقی و غیربرقی که همه ی اینها دارای گارانتی اصالت میباشند دیگر مشمول این سرویس یعنی این 7روز مهلت بازگشت نمیباشند .

به این نکته توجه کنید که لوازمی مانند تلویزیون و یخچال و ماشین لباسشویی و ظرفشویی و ماکروویو که نیاز به نصب دارند تنهادر حضورنصاب و توسط خودشخص او باید نصب شوند و اگر بدون حضورنصاب این محصولات نصب شوند درصورت ایجاد هرگونه مشکلی این محصولات دیگر مشمول گارانتی ویا خدمات پس از فروش نمباشند .

برای اینکه از این سرویس استفاده نمایید باید توجه کنید که:

 1- از آسیب به کارتن ، نوشتن بر روی کارتن و مخدوش کردن آن جدا خودداری فرمایید .

2- تنهادرصورتی شما میتوانیداز این سرویس استفاده نمایید که محصول به همراه کارتن به وایت کالا ارسال گردد .

3- حداکثر تا7 روز  مشکل فنی را باید به کارشناسان ما اطلاع دهید .

4- درخصوص اشکالهای فنی و نقص هایی که پس از ارسال در اثر استفاده نادرست کاربر ایجاد میشود دیگر وایت کالا مسولیتی در قبال آنها ندارد ، مانند : حمل و نقل نادرست ، نصب خودسر و بدون حضور نصاب ، تنظیمات و شرایط نادرست استفاده و ... .

چطور کالارا مرجوع کنیم ؟

ابتدا قبل از هرگونه اقدامی باید با کارشناسان پشتیبانی  تماس بگیرید و موضوع راگزارش دهید .

-برای ارسال محصول باید درون کارتن اصلی خودش به خوبی بسته بندی شود و تمامی محصولات جانبی آن نیز (اگر دارد) درکنار محصول ارسال شود .

-ازهرگونه آسیب به جعبه و تغییر شکل ظاهری آن جدا خودداری کنید .

-توجه داشته باشید که فاکتور به همراه کالا ارسال شود ودر پشت آن مشکل خودتان راقیدکنید .

در صورتی که ساکن شهرستان هستید از پست پیشتاز برای بازگرداندن کالا استفاده کنید وهزینه بازگشت کالا توسط پستی غیراز پست پیشتاز به عهده ی مشتری میباشد . و شرکت تعهدی درقبال پرداخت این هزینه ها ندارد .

اما اگر ساکن تهران هستید برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل کالا با وایت کالا تماس بگیرید .(33552991)

 

  


برچسب ها
بازگشت کالا ، ضمانت بازگشت کالا ، 7روز ضمانت بازگشت کالا ، 7روز تعویض ، 7 روز ، ضمانت 7روز بازگشت ، FHC'AJ ;HGH ، QLHKJ FHC'AJ ;HGH ، بازگشت ،LV[,U ، مرجوع ، ضمانت 7روز مرجوعی ، ضمانت ، گارانتی ،