قبلاً در فروشگاه ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام در فروشگاه

بهترین قیمت

چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶217 بازدید کننده

بهترین قیمت

بهترین قیمت

قطعا همه ی مردم از سایت وایت کالا خرید نداشته اند . اماآن تعداد از عزیزانی که به مااعتمادکردند جزء مشتریان ثابت ماشدند و براساس اعتماد به ماو کیفیت محصولات ماست که از ماخرید میکنند. کلیه محصولات این سایت دارای گارانتی اصل بوده و به طور قطع میتوان گفت که سایت وایت کالا یکی از ارزان ترین و باکیفیت ترین سایت های موجود در فروش لوازم خانگی میباشد . امااگر دراین میان متوجه شدید که سایت دیگری همان محصول مارا که شماازماخریداری کردید را باتمام ویژگی های یکسان ، باقیمت کمتری به فروش میرساند شمامیتوانید باارسال درخواست "بهترین قیمت" و سپس تایید توسط کارشناسان پشتیبانی ، اختلاف قیمت آن را به طور تمام و کمال از ما دریافت نمایید .

شرایط استفاده از این سرویس :

شمابرای استفاده از این سرویس باید شرایط زیر را رعایت کنید :

-مدل یکسان دستگاه : دقت کنید که بعضی از محصولات کارخانه ها در سری های بعدی تولیدشان در محصول قبلی شان تغییر کوچکی ایجاد میکنند و یک سری آپشن به محصول قبلی اضافه میکنند ولی ممکن است این تغییر  در ظاهر شان مشهود نباشد ولی به کل مدل دستگاه عوض میشود . پس حتما به مدل دستگاه دقت فرمایید .

 

-کالای اصل : کلیه محصولاتی که درون سایت ماارائه میشوند کالای اصل بوده و مادرسایت وایت کالا هیچ گونه محصول تقلبی ای نداریم و کلیه محصولات به روش های قانونی وارد مجاری کشور شده اند . پس نباید محصولات سایتهای قانونی چون وایت کالا را با سایت هایی که دارای نماد الکترونیک اطمینان نیستندو غیر قانونی عمل میکنند ،  مقایسه کنید .

 

-گارانتی اصل و یکسان : بسیاری از محصولات عرضه شده در بازار و یاحتی سایت های فروشگاه لوازم خانگی محصولات مشابه ای را با گارانتی های مختلف عرضه میکنند . مثلا یک ماشین لباسشویی رادر نظر بگیرید این محصول ممکن است دارای 3 گارانتی مختلف باشد .  قیمت این محصول که  باتوجه به نوع گارانتی که خودش بستگی به میزان اعتبار گارانتی و همچنین مدت زمان گارانتی میباشد متغییراست و کاملا واضح است که قیمت محصول باتوجه به نوع گارانتی متغیر است . پس دقت کنید که گارانتی هایشان کاملا یکسان باشد .

 

- لوازم جانبی اصلی دربسته بندی کارخانه : وایت کالا کلیه محصولات جانبی محصولات را نیز درکنار محصول اصلی بدون هیچ کم و کاستی ای به مشتریان عرضه میکند . امابسیاری از فروشگاه ها باتغییر در لوازم جانبی محصولات از قیمت آن کم کرده و بااین کار باعث جلب توجه افراد میشوند . پس محصولات در صورتی امکان مقایسه دارند که تمام محصولات جانبی شان هم دقیقا مثل هم کامل و اصل باشند .

 

*** توجه کنید سایت هایی که دارای نماد الکترونیک نیستند مجوز رسمی از وزارت  معدن و تجارت ندارند . زیرااین سایت ها غیر مجاز میباشند و امکان مقایسه قیمت محصولات بااین سایت ها ممکن نیست .

نکته :

درخواست بهترین قیمت باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش به کارشناسان  ارسال شود و وایت کالا پس از بررسی ها و تایید ، اضافه مبلغ پرداخت شده رابه حساب فرد واریز میکند .


برچسب ها
بهترین قیمت ، تضمین بهترین قیمت ، قیمت مناسب ، FIJVDK RDLJ ، ZLHKJ FIJVDK RDLJ ، گارانتی ، بست پرایس ، BEST PRICE ، اطمینان ، عودت ، واریز ، هزینه ،