قبلاً در فروشگاه ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام در فروشگاه

ضمانت اصل بودن کالا

چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶119 بازدید کننده

ضمانت اصل بودن کالا

ضمانت اصل بودن کالا

کلیه محصولات عرضه شده توسط وایت کالا اصل و بلااستثنا دارای کارت گارانتی میباشند و حتی کلیه محصولاتی هم که حتی کارتن شان کمترین خط و خشی بردارد نیز مرجوع میشود از جانب وایت کالا و هیچگاه چنین محصولاتی بدست مشتریان عزیز نخواهد رسید . کلیه محصولاتی که توسط این فروشگاه عرضه میشوند همه شان کاملا به روشهای قانونی وارد کشور شده اند .

 گارانتی اصل ومعتبر

هدف اصلی وایت کالا جلب رضایت مشتریان اش میباشد و اعتبار خودو صاحبانش رابه خاطر محصولات تقلبی زیر سوال نمیبرد . وایت کالا هیچ گونه دخل و تصرفی در کالا نمیبرد و بااین کارش آبروی چندین و چندساله ی خودرا خراب نخواهدکرد . مابه شماعزیزان تضمین خواهیم داد که کلیه اجناس این فروشکاه کاملا اصل بوده و از مجاری قانونی وارد کشور شده و کلیه محصولاتش دارای گارانتی معتبر میباشد .

 

کلیه شرکت هایی که از جانب وزارت صنعت ، معدن و تجارت دارای نماد الکترونیک اند و به عنوان وارد کننده گان و عرضه کنندگان قانونی این کشور  فعالیت میکنند و اسامی این محصولات در سایت این وزرات خانه ذکر شده است حتماباید گارانتی  و خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه دهند . بنابراین از معتبربودن این گارانتی ها و خدمات پس از فروش این محصولات اطمینان خاطرداشته باشید .

مابه هیچ وجه دراین فروشگاه با محصولات کارکرده ، تقلبی و یا بدون گارانتی برخوردنخواهید کرد و کلیه محصولاتی که حتی در حمل و نقل به کوچکترین مشکلی یاآسیبی برخوردکرده اند را به شرکت مرجوع کرده و پس میدهیم .

*وایت کالا همواره در پی جلب رضایت و اطمینان مشتریان عزیزش میباشد و در صورت وجود هرگونه سوال و یا پیشنهادو انتقادات خودت میتوانید با شماره ی 335529921 درارتباط باشید.


برچسب ها
ضمانت اصل بودن کالا ، تضمین اصل بودن کالا ، اصل ، کالای باکیفیت ، کالای اصل ، گارانتی ، ضمانت ، تضمین ، کالای اصل و باکیفیت ، QLHKJ HWG F,NK ;HGH ، ;HGHHD HWG ، FH;DTDJ ، دارای گارانتی ، NHVHD 'HVHKJD