قبلاً در فروشگاه ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام در فروشگاه

تحویل سریع

چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶223 بازدید کننده

تحویل سریع

تحویل سریع

وایت کالا یکی از فروشگاهای اینترنتی است که در کمترین زمان ممکن پس از ثبت سفارش ، کالارابرای کاربران ارسال میکند و این یکی از رمزهای موفقیت و جلب اعتماد مشتریان عزیزش است . بارهاشده که مشتریان بدون ثبت سفارش و تنها با تماس تلفنی از ماخواسته اند که سفارششان درطی یک تادوساعت آینده به دستشان برسدو واقعا هم به دستشان هم رسید واینگونه شد که این مشتریان عزیز از مشتریان ثابت ماشدند و تمامی خریدشان راازطریق سایت ماانجام میدهند درصورتی که بسیاری از سایتها باتماس تلفنی کاری از پیش نمیبرند و تنهاباثبت سفارش کالارابرای افراد ارسال میکنند .

تمامی سفارشات در روزهای عادی طبق رویه های زیرارسال میشوند  :

سفارشات ارسالی به تهران : کلیه  سفارشاتی که در روزهای عادی هفته ثبت شوند درصورت موجود بودن در همان زمان های اولیه توسط کارشناسان پشتیبانی فاکتور شده و طبق ساعتی که مشتریان گرامی از مامیخواهند ارسال میکنیم . همچنین امکان تحویل سفارش درهمه ی روزهای هفته وجوددارد و هزینه ی ارسال برای اقلام بالای صدهزارتومان برای مشتریان رایگان خواهدبود 

اما برای سفارشاتی که زیر صدهزارتومان هستند هزینه ی ارسال طبق تعرفه ی پست  و همزمان با ثبت سفارش هزینه ی ارسال دریافت خواهدشد .

***توجه فرمایید که تحویل رایگان برای اقلام بالای یکصدهرازتومان و مختص کاربران تهرانی میباشد ***

تمامی سفارشاتی که تا ساعت 12 روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت میشوند ، برای شهرستانها امکان ارسالشان تاروز بعدوجودخواهدداشت و برای کاربران تهرانی که دست مابیشترباز است و بارهاشده که در ساعات انتهایی روز نیز ماارسال داشتیم .

هزینه ارسال برای محصولات زیر صدهزارتومان ودر شهر تهران حدود 4500 تومان میباشد .

***نکته : سفارشهایی که توسط باربری ارسال میشوند و یا مبلغ  بیشتراز 3 میلیون تومان است لازم است که هزینه ی آن قبل از ارسال پرداخت شود .

تمام تلاش وایت کالا و صاحبان این فروشگاه جلب رضایت مشتریان اش است و این از رمزهای موفقیت این فروشگاه بزرگ است .

 


برچسب ها
تحویل سریع ، سرعت ، ارسال سریع ، سریع ، FAST ، بشسف ، FAST DELIVERY ، JP,DG SVDU ، HVSHG SVDU ، SVDU ، HVSHG SVDU ;HGH ، ارسال سریع کالا ، محصول ، جنس ، ارسال سریع محصول ، فست دلیوری ، بشسف یثمهرثقغ